VIP Vision Wall Mount
Model:VSIPEX-BW
Overview
| Specifications | |
|---|---|
| Dimensions | 150.0 mm x 160.0 mm x 395.0 mm |
| Humidity | Less than 95% RH |
| Load Bearing Capacity | 50.0 kg |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Operating Temperature | –40 °C to 60 °C (–40 °F to 140 °F) |
| Weight | 1.60 kg |
| Warranty (Years) | 4 |
| Downloads | None Available |
|---|